На Великдень комендантську годину на Прикарпатті не скасують

Про це йдеться в повідомленні голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації — начальниці обласної військової адміністрації Світлани Онищук. 14 Квітня, 2023, 17:30 Прикарпаття Переглядів: 405 Ілюстроване фото. Комендантська година на Прикарпатті триває з 00:00 до 5:00 ранку Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Цього року ми знову відзначатимемо Воскресіння Христове в умовах воєнного стану. А отже, й із дотриманням усіх вимог. Це, зокрема, стосується комендантської години, повідомила Світлана Онищук.

Очільниця обласної військової адміністрації нагадала, що відповідно до рішення Ради оборони області комендантська година на Прикарпатті триває з 00:00 до 5:00 ранку.

Упродовж цього часу не можна перебувати на вулиці та у громадських місцях без спеціальних перепусток і документів, що посвідчують особу.

“Вкотре звертаюся до всіх прикарпатців: подбайте про свою безпеку. Не ігноруйте повітряних тривог, дотримуйтесь правил комендантської години, адже для ворога немає нічого святого. Також прошу у молитві згадати кожного нашого Захисника і Захисницю, завдяки яким ми маємо змогу відвідувати богослужіння і разом з родинами відзначати Воскресіння Христове”, — звернулася Світлана Онищук.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни