На ВДНГ з 10 грудня відкриють ковзанку, резиденцію Санти та новорічну ялинку – Новини України

На ВДНГ з 10 грудня відкриють ковзанку, резиденцію Санти та новорічну ялинку - Новини України

Фото: facebook.com/vdngkyiv

До Києва 10 грудня відкриють традиційну новорічну локацію “Зимова країна”. Про це повідомила прес-служба національного комплексу “Експоцентр”.

– “Зимова Країна на ВДНГ”, яка за 7 років стала традиційним творцем святкового настрою для киян та гостей столиці, цього року працюватиме в умовах критичного енергозбереження. Локація відкриється 10 грудня та пропрацює до 26 лютого, щодня з 10:00 до 21:00. Вхід – вільний, – зазначили її організатори.

Цього року через війну “Експоцентр” не організовуватиме новорічну сцену, а працюватиме виключно у режимі парку. На території встановлять новорічну ялинку, відкриють гірку, ковзанку, резиденцію Санти, оранжерею та ще “деякі зимові локації”. Для прикрас задля економії використовують прикраси минулих років. А новорічні іграшки для ялинки створять учасники мистецьких шкіл.

– Цьогорічну “Зимову Країну на ВДНГ” ми вирішили провести під гаслом “Різдво не зупинити”. Адже, незважаючи на надскладну ситуацію в країні, не відмовляємось від важливої місії — дарувати українцям позитив та добрі яскраві емоції. Впевнений, що саме тепер – у темні часи – це те, що потрібно як ніколи, – сказав генеральний директор “Експоцентру України” Євген Мушкін.

Для безпеки відвідувачів та у разі відключення електроенергії для забезпечення роботи основних локацій комплексу передбачено альтернативні види енергозабезпечення за допомогою генераторів, а також опалення – деревиною та паливними теплогенераторами. Ковзанка теж матиме окремий потужний генератор. Для святкового освітлення планують використати Led-гірлянди.

У разі повітряної тривоги усі локації зупинятимуть роботу, для відвідувачів комплексу передбачено укриття – у трьох центральних павільйонах ВДНГ: № 1, 5, 13. Там будуть встановлені резервне освітлення, будуть підготовлені аптечки, питна вода та сидячі місця. Після відбою гості зможуть повернутись до перерваних тривогою розваг, показавши вхідний квиток на локацію.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни