На території Івано-Франківської області застосовуються графіки аварійних вимкнень електроенергії – Новини Івано-Франківська

Івано-Франківську громаду не оминуть віялові відключення електроенергії. Про це повідомив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків. Та закликав громаду віднестись із розумінням. 

“Ворог продовжує атакувати  енергетичну інфраструктуру, по всій країні вже є планові відключення електроенергії. На жаль, не уникне цього й наша громада. Найперше сьогодні без світла буде с. Вовчинець, а потім віялові відключення можуть  поширитись  на всі території Франківської громади. Прошу з розумінням сприйняти цю інформацію. Маємо трохи потерпіти дискомфорт для загального блага країни!”, – написав на своїй ФБ-сторінці очільник міста. 

Нагадаємо, раніше міський голова доручив облаштувати в Івано-Франківську п’ятдесят сховищ з альтернативними джерелами живлення. А також повідомив, що “в разі відсутності електроенергії, робота генераторів зможе забезпечити подачу води лише до третього поверху, бо, на жаль, тиску може не вистачити на більшу потужність. Тому, аби мешканці могли набрати собі воду дав доручення КП Івано-Франківськводоекотехпром опрацювати питання щодо роботи гідрантів”.

Детальніше про графіки відключень читайте у статті на сайті АТ “Прикарпаттяобленерго”. 

“Сьогодні, в 9:20, через дефіцит потужності у енергетичній системі України, диспетчером НЕК «Укренерго» було прийняте рішення застосувати Графіки аварійних вимкнень на території області. У графіках аварійних вимкнень, приєднання розбиті на 10 черг, кожна із яких вимикатиметься почергово через кожні 2 години”, – повідомляє прес-служба АТ “Прикарпаттяобленерго”. 

На території Івано-Франківської області застосовуються графіки аварійних вимкнень електроенергії

 

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни