На світлині “The Washington Post” з війни — коломиянин Олег Токарчук

З одного погляду на неї зразу стає зрозуміло, що відбувається, — медики рятують життя українського захисника. 23 Лютого, 2023, 12:30 Прикарпаття Переглядів: 316 Дитячий ортопед-травматолог Олег Токарчук нині рятує життя на передовій як військовий медик Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Свого першого заступника Олега Токарчука на світлині з американського видання впізнав міський голова Коломиї Богдан Станіславський:

“Фото побачив у відомій американській газеті The Washington Post. З одного погляду на неї зразу стає зрозуміло, що відбувається, – медики рятують життя українського захисника”.

Цей кадр зробила американська фотожурналістка Хайді Левін, щоб показати всьому світу, що зараз відбувається в Україні. Як безстрашно наші воїни виборюють незалежність і в яких умовах не менш безстрашно медики рятують поранених, — йдеться в дописі.

Як відомо, дитячий ортопед-травматолог Олег Токарчук нині рятує життя на передовій як військовий медик.

Як повідомляли “Вікна”, секретар Коломийської міської ради Андрій Куничак також з перших днів війни боронить нашу державу в лавах 77 батальйону територіальної оборони ЗСУ. Днями він отримав відзнаку “За бойову звитягу”.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни