На Рожнятівщині горів будинок, односельці відновили його – Новини Галича

Під час Різдвяних свят у селі Сливки, що на Рожнятівщині, загорівся житловий будинок. В той день тривога сколихнула все село: до приїзду пожежної бригади люди самотужки гасили вогонь. На щастя, сільський будинок вигорів не повністю. В хаті з господарем паном Володимиром проживає також його донька з онуками, а це неповнолітні діти – учні 6 та 9 класу. А ще на опікунстві в цій сім’ї перебуває хворий брат мами, яка померла два місяці тому.

Сусіди розповідають, що займання будівлі сталося через замикання електрочайника. Громада на чолі зі старостою села одноголосно прийняла рішення власними коштами відбудувати  житло, яке пошкодив вогонь. Ця родина давно розпочала будівництво сільськогосподарських споруд, зокрема стайні та стодоли. Але, на жаль, сім’я не є заможною і будівництво призупинили.

Вже 10 січня на подвір’ї погорільців було чути стукіт молотків та звуки елетропил. Сливківські майстри-будівельники та й просто небайдужі жителі села дружно відновили будинок, який зруйнувався під час пожежі. Також односельці прийняли рішення самотужки добудувати стайню і стодолу.  Фінансову допомогу надавали і колядні групи дорослих та дітей, які долучилися до благодійної справи.

  • “Як не прикро, але новий рік у Сливках розпочався з лиха – горіла хата одного з жителів. Цей  прикрий випадок довів, що наша сільська громада є згуртованою та дружною, – каже староста Петро Федоришин. – Допомагав кожен, хто міг і чим міг. Спільними зусиллями людей за два дні нам вдалося усунути наслідки пожежі і відновити житло пошкоджене вогнем. На вулиці зима, а в постраждалій сім’ї  проживає 5 осіб. Все робилося швидко і ретельно. Я вдячний кожному, хто допоміг, хай Бог благословить і береже наше село від подібної біди  у цьому році.”

    Мар’яна ЛОКАТИР

  • Категорії: Людина, Притрафунки, Рекомендовані

    "Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни