На Рожнятівщині школярі збирали копійки, аби допомогти ЗСУ (фото, відео) – Новини Галича

Понад 5 млн гривень для українських військових зібрали українці з серпня по жовтень цього року під час акції “Смілива гривня”.

Школярі, батьки та педагоги з Рівнянського ліцею та Топільської філії, що на Рожнятівщині, приєдналися до цієї ініціативи і теж подалися збирати копійки. Кишенькові кошти також підуть на потреби ЗСУ.

Зібрані кошти перерахували на спецрахунок Національного банку, який відкритий для потреб ЗСУ.

“Монетки збирай – ЗСУ допомагай”, – це гасло, яке об’єднало нас усіх, – каже директор Рівнянського ліцею Руслана Неспляк. – Наші діти, здобувачі освіти, то і є наше майбутнє, наш цвіт нації, і я як керівник ліцею горда, що кожен був активним і зробив свій внесок у добру справу, навіть якщо це і 10 копійок”.

Слід відзначити, що 1-й і 2-й класи зібрали найбільші суми. А вчитель початкових класів Галина Феняк подарувала заповнену монетами пляшку.

Педагог-організатор Юлія Дутка розповіла “Галицькому кореспонденту”, що ця акція тривала до кінця жовтня і була започаткована Національним банком України.

Юлія Василівна зазначила, що діти дуже охоче відреагували, оскільки минулого року в ліцеї провели подібну акцію “Монетки дітям” для онкохворих малюків. Тож школярі зраділи, адже їхні гроші незабаром стануть дронами, автомобілями та приладами нічного бачення для наших захисників, а це, відповідно, посилить обороноздатність нашої країни і швидше наблизить її до перемоги.

  • Мар’яна ЛОКАТИР

    Також читайте: Франківський мер долучився до благодійного збору монет у місцевому ліцеї

    "Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни