На пункті “Нижанковичі — Мальховіце” оформлення вантажівок займає не більше 5 хвилин, — Львівська митниця

13 лютого відбулося офіційне відкриття ділянки українсько-польського кордону “Нижанковичі — Мальховіце”, облаштованої для пропуску порожніх вантажівок з допустимою максимальною вагою понад 7,5 тонни. 14 Лютого, 2023, 10:30 Україна Переглядів: 112 Фінансування проєкту ведеться коштом польської сторони Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

“Рух вантажівок відбуватиметься цілодобово, в обох напрямках, за винятком транспорту, який переміщує небезпечні речовини та автомобілів, придбаних за кордоном для вільного обігу в Україні. Як ми сьогодні переконалися, на оформлення фури без вантажу, а саме проходження митного і паспортного контролю на українській стороні, витрачається не більше 5 хвилин. І це дуже гарна тенденція, ціль якої не тільки зменшити черги на кордоні, але й збільшити товарообіг між Україною та ЄС”, — зазначив в. о. заступника начальника Львівської митниці Ігор Вісьтак.

Зазначена ділянка кордону знаходиться у Самбірському районі, на місці майбутнього пункту пропуску “Нижанковичі — Мальховіце” (нульовий кілометр дороги Т14-18 Нижанковичі — Самбір, Дрогобич — Стрий), — зазначає Львівська митниця.

За інформацією польської сторони, повномасштабне будівництво пункту пропуску планується завершити у 2024 році. Проєкт передбачає смуги руху для легкових транспортних засобів вагою до 7,5 тонни. Заплановано й облаштування пішохідного переходу. Фінансування проєкту ведеться коштом польської сторони.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни