На Прикарпатті планують організувати ще 69 Пунктів Незламності – Новини Галича

Вчора, 11 січня, в онлайн-форматі відбулось засідання Координаційного штабу з питань розгортання та організації роботи пунктів незламності.    Про це пише “Галицький кореспондент”, посилаючись на заступника голови Івано-Франківської ОВА Віталія Ільчишина.   Під час засідання розглянули питання щодо розрахункових нормативів планової кількості пунктів незламності по обласних військових адміністраціях, а також можливості забезпечення потреб організаторів пунктів незламності пально-мастильними матеріалами.   Станом на 11 січня, утворили загалом 149 пунктів незламності, з яких – 101 стаціонарний пункт обігріву. Вони організовані органами місцевої виконавчої влади і місцевого самоврядування.   Також є 35 стаціонарних та 11 мобільних пунктів незламності ГУ ДСНС області , два пункти незламності на залізничних вокзалах в Івано-Франківську та Коломиї. Водночас, зареєстровано і затверджено роботу 11 об‘єктів відповідального бізнесу, як об‘єктів з генераторами, де теж можна зігрітись, попрацювати та зарядити мобільні пристрої.  

“Органами виконавчої влади області і місцевого самоврядування ведуться роботи щодо організації роботи ще додатково 69 пунктів незламності”, – наголошує Віталій Ільчишин.

  До пунктів незламності може прийти кожен для того, аби зігрітись, зарядити мобільні пристрої, під‘єднатись до інтернету, попрацювати. Є у пунктах й спеціальні куточки для дітей.   Також більшість пунктів обладнані укриттями на випадок оголошення сигналу повітряної тривоги.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни