На прикордонні Чернігівщини розставлять додаткові ППО та посилять артилерію – Новини України

На прикордонні Чернігівщини розставлять додаткові ППО та посилять артилерію - Новини України

У Чернігівській області відбулася нарада з питань посилення захисту громадян, які мешкають у прикордонних населених населених пунктах. Цей район перебуває під постійним обстрілом росіян.

– Ми розуміємо, що ворог не залишив своїх намірів завдавати вогняної поразки щодо цивільних об’єктів. Тому нам необхідно зробити все можливе для того, щоб місцеве населення, яке проживає у прикордонних Чернігівській області, не зазнавало ворожих обстрілів. Ми визначили конкретні заходи, які надалі втілюватимемо в життя, – заявив Наєв.

Як зазначив голова Чернігівської ОДА В’ячеслав Чаус, майже щодня 34 населені пункти зазнають ворожих обстрілів. Він підкреслив, що в прикордонних селах і містах зараз перебувають 665 дітей – місцева влада вмовляє їхніх батьків евакуюватися.

За підсумками наради командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв звернувся до головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного з проханням про виділення додаткових сил та засобів ППО, а також посилення артилерійської розвідки для потреб Чернігівської області. Також учасники наради визначились із пріоритетами, спрямованими на зменшення втрат серед мирних громадян та протидію руйнуванню житлових будинків та критичних об’єктів.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни