На Прикарпаття з полону повертаються Віталій Луканюк, Роман Яцюк і Володимир Пилипонюк

У межах обміну полоненими, який відбувся символічно — в День Збройних сил України, звільнені з полону три прикарпатські воїни. 07 Грудня, 2022, 12:30 Прикарпаття Переглядів: 2927 Військові з Прикарпаття перебували в полоні окупантів з червня-вересня

Зокрема, військовослужбовець 10 гірсько-штурмової бригади Віталій Луканюк. Востаннє виходив на зв’язок зі своїми рідними 9 серпня. Вважався зниклим безвісти з 11 серпня на Новолуганському напрямку.

Звільнений з полону старший лейтенант Роман Яцюк. Зник безвісти 14 вересня під час виконання бойових завдань поблизу населеного пункту Нестерянка Запорізької області.

Також додому повернувся військовослужбовець Володимир Пилипонюк. Перебував у зоні бойових дій у Луганській області, де 19 червня зник безвісти.

Від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну додому повернулися понад 1300 українців, зокрема з Прикарпаття — 11, повідомила голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації — начальниця обласної військової адміністрації Світлана Онищук.

Як повідомляли “Вікна”, 6 грудня в результаті обміну полоненими додому повертаються 60 воїнів Збройних сил України, Національної гвардії та Державної прикордонної служби України.

Серед звільнених з полону — 58 чоловіків та двоє жінок, 15 офіцерів і 45 рядових та сержантів.

Серед звільнених — 34 оборонці Маріуполя, в тому числі 14 — з «Азовсталі». Є поранені, які, за словами посадовця, отримають всю необхідну допомогу в Україні. Є ті, хто утримувався на російській території, а також ті, хто був у Оленівці.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни