На Прикарпаття з полону повертається Михайло Несторук

У межах чергового обміну полоненими додому повертається наш прикарпатський воїн, старший солдат Михайло Несторук. 04 Листопада, 2022, 18:30 Прикарпаття Переглядів: 605 Загалом серед звільнених 3 листопада — 74 захисники «Азовсталі»

Наш боєць потрапив у полон під час виконання бойового завдання в населеному пункті Вовчоярівка Попаснянського району Луганської області.

Зараз воїн з Косівщини проходить повний медичний огляд. Також для нього запланована реабілітація.

“Дякуємо всім, хто долучився до повернення українців додому. Вітаємо нашого захисника вдома. Повернемо всіх”, — зазначила голова олова Івано-Франківської обласної державної адімінстрації — начальниця обласної військової адміністрації Світлана Онищук.

3 листопада стало відомо, Україна звільнила з полону ще 107 воїнів, серед яких — лежачі і без кінцівок.

Україна повернула додому багатьох поранених у боях. Зокрема, вдалося обміняти тяжкопоранених та лежачих з Маріуполя, із «Азовсталі», хлопців з осколковими пораненнями рук та ніг, вогнепальними пораненнями різних частин тіла. Є люди з ампутованими кінцівками та опіками, які не відчувають частину обличчя, з інфікованими ранами. Також є поранений боєць внаслідок вибуху в Оленівській колонії.

Раніше додому повернулися двоє військових Прикарпаття, які від травня були в полоні окупантів.

Звільнена з полону офіцер-психолог, лейтенант Анастасія Терешіна. Вона потрапила в полон 18 травня під час окупації міста Маріуполя російськими військами.

Також звільнений з полону ще один наш військовослужбовець Василь Заярний, який від 16 травня перебував у російському полоні.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни