На Прикарпаття прибув митрополит Київський і всієї України Епіфаній

Предстоятеля Православної церкви вітали в Івано-Франківську у храмі Всіх Святих Землі Української. Спільно помолилися за наших воїнів та Перемогу України у цій жорстокій війні. 06 Листопада, 2022, 12:30 Прикарпаття Переглядів: 289 В Івано-Франківську відслужили поминальну панахиду за протоієреєм Василем Бураком

Митрополит у своїй проповіді зауважив, що на наше покоління покладено велику місію — завершити цю запеклу війну з росією, яка точиться вже не одне століття. Український народ непереможний і сьогодні єдиний як ніколи та рухається шляхом правди, який неодмінно призведе нас до Перемоги.

Цього дня в Івано-Франківську відслужили поминальну панахиду за протоієреєм Василем Бураком — засновником і першим настоятелем храму Всіх Святих Землі Української. Сьогодні його справу продовжує син — о. Юрій. Священнник докладає багато зусиль, щоб храм добудувати і гідно довести до завершення розпочату батьком справу.

“Раніше ми домовилися з отцем Юрієм за спільний проєкт — реабілітаційний центр для наших військових, який буде створений на першому поверсі цього храму. Вірю, що вже найближчим часом ми втілимо цей унікальний задум, який поєднає в собі не тільки фізичну і моральну реабілітацію, але й духовну”, — зазначила голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації — начальниця обласної військової адміністрації Світлана Онищук.

Також митрополит Епіфаній нагородив Орденом великомучениці княгині Ольги дружину покійного о. Василя Марту Бурак за жертовну любов та віддану працю на благо Помісної Української Православної Церкви.

Митрополит завітав і до храму Архистратига Михаїла, де також із вірянами помилився за Україну.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни