На Прикарпаття може потрапити заражена сальмонелою курятина та отруйні лайми

У курячому мꞌясі з Польщі виявили сальмонелу, а у лаймах з Бразилії — диметоат. Фрукти постачались до Києва, а заражена курятина — до Черкас. 21 Лютого, 2023, 19:30 Україна Переглядів: 176 Ілюстроване фото. Фрукти постачались до Києва, а заражена курятина — до Черкас. Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Про це повідомляє Головне управління Держспоживслужби в Івано‑Франківській області, інформують “Вікна”

До Державної служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів через систему швидкого оповіщення для харчових продуктів та кормів (Rapid Alert System for Food and Feed – RASFF) надійшли повідомлення:

— щодо виявлення неавторизованої речовини диметоат у лаймах, що експортувались з Бразилії (експортер: Brasfresh Importacao E Exportacao LTDA, Brazil; оптовик: Anaco Greeve International, Netherlands) до України (одержувач: ТзОВ «ТС ПЛЮС», вул. Краснова, 24, м. Київ);

— виявлення Salmonella enterica ser. Enteritidis у курячому м’ясі (ММО), що експортувалось з Польщі (виробник: Drobiowo.Pl Mariola Krysiak, Poland; постачальник: AMP Logistyka Sp. z o.o., Poland) до України (одержувач: ТзОВ «ВІЗІЯ ТРЕЙД», вул. Надпільна, 261/101, м. Черкаси).

Операторів ринку, які здійснюють обіг вищезазначеної продукції, попереджають про необхідність вилучити її з обігу та у строк не більше двох робочих днів письмово інформувати про виявлену невідповідність Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

Повідомити про обіг даної продукції можна за тел.: (0342) 511389, 511392 або звертайтесь до територіальних управлінь/відділів Головного управління.

 

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни