На Прикарпатті зустріли скорботний кортеж із загиблим біля Бахмута Ігорем Дячуком

Старший стрілець вважався зниклим безвісти з 1 червня 2023 року під час бою з російськими окупантами в районі села Спірне Бахмутського району Донецької області. 05 Червня, 2023, 19:10 Прикарпаття Переглядів: 1074 Поховають бійця в рідному селі Чорний Потік. Вічна слава Герою і співчуття рідним! Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм Ігор Дячук — уродженець села Чорний Потік Делятинської громади, старший стрілець — оператор 1 гірсько-штурмового відділення 2 гірсько-штурмового взводу 1 гірсько-штурмової роти військової частини А 3715, 1981 року народження.

На жаль, стало відомо, що Ігор Дячук загинув на захисті Бахмута. Сьогодні, 5 червня, в Делятинській громаді зустріли скорботний кортеж із тілом загиблого військовослужбовця.

“В сонячний літній день сумом огорнута ціла громада — молодий наш співмешканець віддав своє безцінне життя за наш з вами спокій. Спочивай в мирі, янголе Ігорю! Вічна слава і вічна пам’ять! Герої не вмирають!” — йдеться в співчутті земляків.

Похорон героя розпочнеться у вівторок, 6 червня, о 10.00 з приміщення Чорнопотоківського будинку культури. Поховають бійця в рідному селі.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни