На Прикарпатті земляки востаннє зустріли Героя Андрія Батя

13 березня цього року військовий був нагороджений почесним нагрудним знаком «Золотий хрест» Головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного. А 11 червня життя Воїна обірвалося в Запорізькій області. Йому було лише 30. 15 Червня, 2023, 10:30 Прикарпаття Переглядів: 1275 Чин похорону розпочнеться у четвер, 15 червня, о 12:00 Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Молодший сержант Андрій Бать зі села Верхня Липиця був одним із захисників гранітної роти. Свій шлях Воїна він розпочав ще у 2015 році, коли з місцевого відділення поліції вирушив захищати цілісність нашої держави в Донецькому напрямку. 24-го лютого спонукало земляка повернутися в Україну і знову взяти до рук зброю, щоб захистити своїх рідних, кожного з нас, повідомляють “Вікна” з посиланням на Рогатинську громаду.

Полтава, Суми, Харків, Запорізька область … За цими позначками на карті важкі бої, в епіцентрі яких відділення Андрія Батя. 13 березня цього року військовий був нагороджений почесним нагрудним знаком «Золотий хрест» Головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного.

А 11 червня життя Воїна обірвалося в Запорізькій області. Йому було лише 30.

Чин похорону розпочнеться у четвер, 15 червня, о 12:00.

Рогатинська міська рада об 11:15 організовує автобус для всіх, хто хоче долучитися до церемонії прощання.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни