На Прикарпатті збудують унікальний завод з глибокої переробки кукурудзи

В саме будівництво буде інвестовано близько $65 млн, ще біля $86 млн – в сучасне обладнання. 04 Жовтня, 2022, 14:30 Прикарпаття Переглядів: 505 Ілюстративне фото

У Городенківській громаді на території колишнього цукрового заводу планують створити індустріальний парк з глибокої переробки кукурудзи. Про це повідомила пресслужба громади, пише “АПК Інформ”.

Зазначається, що будівництвом займеться компанія U PARKS CEO IMC, з якою міський голова Богдан Кобилянський вже підписав відповідний меморандум.

Як уточнив директор U PARKS CEO IMC Валерій Кирилко, на базі старого цукрового заводу планується створити CORN Cluster з глибокої переробки кукурудзи на 25 складових. Цей завод буде першим в своєму роді в Україні та одним із 3 найпросунутіших у Європі.

За його словами, планується забудувати до 110 тис. кв. метрів промисловими та іншими об’єктами. В саме будівництво буде інвестовано близько $65 млн, ще майже $86 млн — в сучасне обладнання. Очікується, що виробництво буде запущено за 3-5 років.

Валерій Кирилко відзначив дуже вигідне місце розташування майбутнього індустріального парку, адже поруч вже є залізнична гілка, необхідні комунікації та готові елеваторні потужності для зберігання зерна.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни