На Прикарпатті завершується проведення обов’язкових профілактичних медичних оглядів працівників освіти

Цього року в більшості закладів освіти обов’язкові профілактичні медичні огляди проводяться організовано – керівники закладів освіти заключили угоди з відокремленими структурними підрозділами Івано-Франківського обласного центру контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України на проведення обстеження своїх працівників на місцях, що дає можливість зекономити час і гарантовано охопити обстеженнями всіх працівників закладу. 22 Серпня, 2022, 17:30 Прикарпаття Переглядів: 155

Івано-Франківщина готується до нового навчального року. Поряд з організацією освітнього процесу в умовах воєнного стану, важливою є і санітарно-епідеміологічна безпека учнів, повідомляють “Вікна” з посиланням на пресслужбу Івано-Франківського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України.

Цього року в більшості закладів освіти обов’язкові профілактичні медичні огляди проводяться організовано – керівники закладів освіти заключили угоди з відокремленими структурними підрозділами Івано-Франківського обласного центру контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України на проведення обстеження своїх працівників на місцях, що дає можливість зекономити час і гарантовано охопити обстеженнями всіх працівників закладу.

Нагадуємо, що Медична лабораторія ІФОЦКПХ МОЗУ єдина в області акредитована на відповідність вимогам Європейського стандарту в сфері бактеріологічних, імунохімічних, молекулярно-біологічних досліджень біологічного матеріалу людини.

Також Національне агентство з акредитації України засвідчило компетентність лабораторії та видало атестат про акредитацію.

Акцентуємо увагу керівників закладів освіти, які ще не організували медичний огляд працівників, що відповідальність за організацію і своєчасне проходження працівниками обов’язкових медичних оглядів і допущення їх до роботи без наявності необхідного медичного висновку несуть керівники підприємств, установ, організацій та уповноважені ними особи.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни