На Прикарпатті запрацював новий підрозділ пожежної охорони

28 липня у День Української Державності відбулося відкриття підрозділу місцевої пожежної команди у селі Фрага Рогатинської ТГ Івано-Франківського району. 29 Липня, 2023, 17:30 Прикарпаття Переглядів: 224 В області працю 15 пожежних підрозділів. Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Даний підрозділ буде обслуговувати 14 населених пунктів, а це більше 5 тисяч мешканців можуть розраховувати на вчасну допомогу, інформують “Вікна” з посиланням на Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області.

Участь у відкритті взяв заступник начальника Головного управління ДСНС України в області Володимир Пачків, заступник голови правління Громадської Спілки Пожежні-Рятувальники України, Валерій Парфенюк,  виконавчий директор Місцевої асоціації органів місцевого самоврядування «Агенція розвитку об’єднаних територіальних громад Прикарпаття» Ігор Мельничук, мешканці громади та представники місцевої влади.

До чергування у новоствореному підрозділі буде залучено четверо місцевих мешканців, які вирішили зробити свій внесок у забезпечення безпеки громади.

Привітали з відкриттям новоствореного підрозділу і команда дружин юних рятувальників «Ураган» Верхньолипецького ліцею, які будуть допомагати добровольцям проводити профілактичну роботу серед населення, а у майбутньому поповнять їхні ряди.

“Завдяки розумінню керівництва громади, що безпека і захист потрібний кожному мешканцю, громада у такий складний час віднайшла можливість відкрити підрозділ добровольців – вогнеборців, яка буде ефективно надавати допомогу у будь якій надзвичайній ситуації.” – зазначив заступник начальника Головного управління Володимир Пачків.

Загалом, на сьогодні на Івано-Франківщині функціонує 15 підрозділів ДПД, які є важливим чинником забезпечення пожежної безпеки населення Прикарпаття.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни