На Прикарпатті запрацював кабінет емоційної допомоги

На Прикарпатті в обласному академічному українському музично-драматичному театрі імені Івана Франка запрацював кабінет емоційної допомоги.

08 Березня,
2022,
19:30
Прикарпаття

Переглядів: 176


Ілюстроване фото. Допомогу можна отримати звернувшись за телефоном.

Психологи з Києва спільно з працівниками франківського драмтеатру вирішили надавати фахову допомогу тим людям, котрі її потребують, інформує “Арміяinform”.

— Стрес війни б’є по всіх сферах нашого буденного життя. І для того, щоб ми могли здобути перемогу, вкрай важливим є психологічний стан кожного українського громадянина, — повідомив психолог Сергій Анчуткін. — Звертайтеся до психолога по емоційну допомогу. Це не соромно. Це те, що зараз можна зробити, аби сприяти перемозі в російсько-українській війні.

Психологи емоційного кабінету також повідомили, що до них часто звертаються по допомогу люди з інших областей України. У такому разі консультування та бесіда відбуваються в онлайн-форматі телефоном або ж через комп’ютер.

Отже, якщо ви відчуваєте розгубленість, не знаєте, що наразі робити, не можете зібрати докупи думки або навіть не знаєте, як жити далі, маєте відчуття втоми, бракує сил на активну діяльність, або ж маєте інші стресові розлади — звертайтесь по допомогу до фахових психологів за телефонами:

+380939005820 — Сергій, дипломований психолог.

+380 93 606 6921 — Всеволод, психотерапевт у навчанні.

За цими телефонами також можна записатись до фахівців кабінету емоційної допомоги, які приймають в Івано-Франківську.

 

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни