На Прикарпатті зафіксували штучне завищення цін у одній із мереж АЗС

БЕБ продовжує відпрацьовувати повідомлення щодо необґрунтованого підвищення цін, випадків перешкоджання веденню бізнесу, фактів незаконних дій з гуманітарною допомогою та інших правопорушень в сфері економіки. Наразі отримано понад 1200 повідомлень, з яких вже близько 900 опрацьовано.

29 Березня,
2022,
11:15
Прикарпаття

Переглядів: 115


Керівництво мережі призупинило діяльність АЗС.

На Франківщині співробітники Бюро економічної безпеки України отримали та опрацювали 54 повідомлення, серед них найбільше скарг на завищення цін на оренду житла — 38, на продукти — 11 та 3 повідомлення щодо цін на паливо, інформують “Вікна” з посиланням на пресслужбу Бюро економічної безпеки України

За результатами проведеної роз’яснювальної роботи власники помешкань зменшують вартість оренди житла, підприємці зменшують націнку на продукти та шукають більш вигідних постачальників. В окремих випадках, співробітники БЕБ передають інформацію щодо таких порушень до відповідних органів влади для подальшого проведення контрольно-перевірочних заходів.

Щодо цін на пальне в Івано-Франківській області, то у більшості АЗС, про які йшлося в повідомленнях громадян, вони не перевищують граничну вартість, яка встановлена  Міністерством економіки України.

Водночас, в одному з випадків, співробітники БЕБ встановили факти штучного завищення цін на пальне однією з мереж АЗС. Керівництво мережі встановило наступні роздрібні ціни на пальне:  А-92 — 45,50 грн., А-95 — 46,50 грн., та ДП — 47,90 грн.

За результатами відпрацювання зазначеної інформації, співробітниками БЕБ спільно з ГУ Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, керівництво мережі призупинило діяльність АЗС до приведення цін у відповідність до вимог держрегулювання.

Бюро економічної безпеки України дякує всім громадянам за повідомлення. Про всі порушення просять негайно повідомляти на електронну адресу [email protected] або за допомогою телеграм бота.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни