На Прикарпатті учасник шоу «МастерШеф» вчив готувати варення з ялинкових шишок

В Коломийському професійному ліцеї сфери послуг відбувся майстер-клас від учасника шоу «МастерШеф. Професіонали 3» Миколи Мигаля. 05 Листопада, 2022, 17:30 Прикарпаття Переглядів: 304 Микола Мигаль наголосив на важливості популяризації української кухні Учні ліцею, серед яких восьмеро дітей з числа внутрішньо переміщених осіб, мали нагоду навчитися готувати смачні незвичні страви з доступних складників. Родзинкою майстер-класу став десерт із додаванням ялинкової олії та варення з ялинкових шишок, інформують “Вікна” з посиланням на департаменті освіти і науки Івано-Франківської ОДА.

Микола Мигаль поділився досвідом проведення майстер-класів в різних містах України та за кордоном і наголосив на важливості популяризації української кухні. Нагадаємо, одне з досягнень 2022 року — внесення українського борщу до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Минулоріч на базі Коломийського професійного ліцею сфери послуг відкрито сучасно обладнаний, новітній, єдиний в області навчально-практичний центр за професією «Кухар. Офіціант», який дозволить підвищити якість професійної підготовки здобувачів освіти, кваліфікації майстрів виробничого навчання та викладачів закладів професійної (професійно-технічної) освіти області.

На створення навчально-практичного центру спрямували 2 млн 830 тис. гривень, із яких державна субвенція становила 1 млн 680 тис. гривень. Обласний бюджет виділив 900 тис. гривень, ліцей — 250 тис. гривень.

Нині за професією «Кухар. Офіціант» в закладі навчається понад 200 учнів.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни