На Прикарпатті виплатять 20 000 гривень премії за вступ до територіальної оборони

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків підписав документ про виплату 20 тисяч гривень усім, хто підписує контракт і йде на військову службу в Івано-Франківський батальйон територіальної оборони.

31 Січня,
2022,
07:30
Прикарпаття

Переглядів: 80


За укладання першого контракту передбачена ще додаткова грошова винагорода у розмірі 19 тисяч гривень від ЗСУ

У міському територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки підкреслили, що працівники центру підкреслили, що, окрім цієї одноразової виплати, з міського бюджету для мешканців Івано-Франківської територіальної громади, що поповнюють лави батальйону тероборони, за укладання першого контракту передбачена ще додаткова грошова винагорода у розмірі 19 тисяч гривень. Цю виплату новобранцям гарантують Збройні Сили України, не залежно від місця проживання.

На сьогодні майже завершене формування кадрового ядра бригади територіальної оборони області та кадрового ядра батальйону територіальної оборони міста Івано-Франківська. Ще триває набір як на контрактну військову службу у теробороні з повним грошовим забезпеченням, так і на службу у резерві тероборони (зі щомісячними стрільбами і заняттями на полігоні), йдеться у публікації “Галичини”.

Солдати, сержанти та офіцери, котрі проходитимуть військову службу за контрактом на штатних посадах у теробороні, проходитимуть службу суто в Івано-Франківську, стверджують у міському територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни