На Прикарпатті відзначили першого амбасадора басейну Дністра

Студентка другого курсу спеціальності “Екологія” Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Марія Тємченко стала першим амбасадором басейну Дністра. 29 Травня, 2023, 18:30 Прикарпаття Переглядів: 357 Ілюстроване фото. Переможниця отримала статуетку Амбасадора і сертифікат на 15 000 гривень Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

На конкурс надійшли роботи від учасників з різних міст і сіл басейну Дністра. Комісія розглянула всі заявки, ознайомилася з описаними програмами і обрала переможницю, повідомляє Івано–Франківська ОДА, інформують “Вікна”.

Переможниця отримала статуетку Амбасадора і сертифікат на 15 000 гривень для реалізації власної програми заходів. Своєю чергою Марія Тємченко поділилася амбітними планами щодо реалізації своєї річної програми заходів із залученням екосвідомої молоді для покращення екологічного стану Дністра.

Статус амбасадора дозволить молодій екологині не лише втілити свої цікаві ідеї, а й протягом року активно долучатися до роботи Дністровського басейнового управління водних ресурсів, лабораторії моніторингу вод, Дністровської комісії тощо.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни