На Прикарпатті судитимуть мешканця Покровська, який агітував “скидати владу нацистів” і переходити на бік рф (ФОТО)

На Прикарпатті судитимуть мешканця Покровська, який агітував “скидати владу нацистів” і переходити на бік рф (ФОТО)На Прикарпатті судитимуть мешканця Покровська, який агітував “скидати владу нацистів” і переходити на бік рф (ФОТО)

СБУ завершила досудове розслідування та передала до суду обвинувальний акт щодо жителя Покровська. Він агітував за «руський мір», а також поширював заклики до українців переходити на бік агресора й зі зброєю в руках «скидати» центральну владу.

Співробітники Управління СБУ в Івано-Франківській області затримали шанувальника росії в Донецькій області наприкінці 2022 року. Відтоді він перебуває під вартою.

Про це пише “Галка” з посиланням на фб-сторінку Управління СБУ в Івано-Франківській області.

Слідчі СБУ встановили, що ідеї та погляди, які пропагував чоловік, були свідомо націлені на те, щоб схилити людей до активних дій. Зокрема, їм пропонувалося долучатися до російського Телеграм-каналу з інструкціями про те, як діяти та де взяти зброю.

Агітатор прирівнював російську агресію до «хрестового походу проти коричневої нечисті», а бомбардування українських міст у його поширеннях було «справедливою відповіддю». Він захоплювався вищим керівництвом рф та його ставлениками на окупованих територіях, героїзував російських вояків, кадирівців і бойовиків.

У період організації російськими маріонетками судилища над оборонцями Маріуполя агітатор виступав за страту українських героїв. Також погрожував тотальним знищенням «нацистів» і повішанням киян.

Агітатор обвинувачується за трьома статтями Кримінального кодексу:
▪ ч. 2 ст. 109 – розповсюдження матеріалів із закликами до насильницького захоплення державної влади;
▪ ч. 2 ст. 110 – посягання на територіальну цілісність і недоторканність України;
▪ ч. 3 ст. 436-2 – виправдовування збройної агресії російської федерації проти України, глорифікація її учасників.

Досудове розслідування здійснювало Управління СБУ в Івано-Франківській області за процесуального керівництва Івано-Франківської обласної прокуратури.


"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни