На Прикарпатті судитимуть двох громадян за колабораційну діяльність

Івано-Франківська обласна прокуратура скерувала до суду обвинувальні акти стосовно двох громадян України, які добровільно зайняли посади у незаконних органах влади. Їм інкриміновано колабораційну діяльність (ч. 5,7 ст. 111-1 КК України). 24 Вересня, 2022, 17:30 Прикарпаття Переглядів: 20 Ілюстроване фото. Затримана погодилась на співпрацю з агресором.

Розслідуванням встановлено, що обвинувачені, перебуваючи окупованих територіях, у березні 2022 року погодилися на співпрацю представників держави-агресора та незаконних збройних формувань. Житель Херсонщини добровільно зайняв посаду в незаконному органі — «Каховської міської ради окупаційної адміністрації Херсонської області». Він виконує «повноваження» щодо видачі дозволів на зайняття підприємницькою діяльністю, а також популяризує та підтримує ворога на заходах політичного характеру, інформують “Вікна” з посиланням на пресслужбу Івано-франківської обласної прокуратури.

39-річна жителька Луганської області добровільно зайняла посаду так званого заступника начальника в незаконному правоохоронному органі — «Старобельского отдела государственной инспекции Государственного комитета налогов и сборов ЛНР», створеного на непідконтрольній органам державної влади територіях.

Спеціальне досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі Управління СБУ у Івано-Франківській області.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни