На Прикарпатті суддю районного суду спіймали на хабарі у $1200. ФОТО

Кримінал На Прикарпатті суддю районного суду спіймали на хабарі у $1200. ФОТО Вчора
Заступником Генерального прокурора – керівником САП підписано повідомлення про підозру судді одного з районних судів Івано-Франківської області та його пособнику адвокату, викритих на одержанні 1200 доларів США неправомірної вигоди.

У ході досудового слідства встановлено, що суддя за пособництва адвоката одержав від громадянина 1200 доларів США неправомірної вигоди за непритягнення до відповідальності за адміністративне правопорушення, передбачене ст. 130 КУпАП.

30 вересня 2022 року за дорученням керівника САП прокурором та детективами НАБУ указаним особам вручено повідомлення про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України.

Викриття вказаного злочину відбулось за сприяння Управління стратегічних розслідувань в Івано-Франківської області Нацполіції.

Відповідно до ч. 1 ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.


Спеціалізована антикорупційна прокуратура

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни