На Прикарпатті сьогодні не ввели Графіків аварійних відключень електроенергії

Про подальші дії “Укренерго” енергетики обіцяють повідомляти по мірі надходження інформації. 01 Листопада, 2022, 10:45 Прикарпаття Переглядів: 716 Ілюстроване фото. Обмеження всіх категорій споживачів необхідні через ушкодження мереж ракетними обстрілами

За оперативною інформацією диспетчерів АТ “Прикарпаттяобленерго”, станом на 7:30 годину ранку 1 листопада команди про вимкнення від “Укренерго” не надходило.

Тому вимкнень для споживачів 4 групи не застосовували. Наразі Графіки аварійних відключень електроенергії в області не введено.

Про подальші дії “Укренерго” енергетики обіцяють повідомляти по мірі надходження інформації.

Тим часом для усунення наслідків атак російських терористів сьогодні, у вівторок, 1 листопада, з 06:00 Диспетчерський центр НЕК “Укренерго” надав операторам розподільчих мереж (обленерго) обсяги для обмеження електропостачання всіх категорій споживачів у Центральному (Київ, Київська, Чернігівська, Черкаська та Житомирська області) та Північному (Сумська, Харківська та Полтавська області) регіонах країни. Івано-Франківської області в списку немає.

Тимчасові контрольовані обмеження всіх категорій споживачів необхідні, щоб зменшити навантаження на мережі, підтримати стале балансування енергосистеми та уникнути повторних аварій після того, як електромережі були ушкоджені ракетними обстрілами та атаками дронів росіян, ідеться в повідомленні. Це дає можливість енергетикам якомога швидше відновити ушкоджені енергооб’єкти, балансувати систему та забезпечувати енергоживленням споживачів.

Раніше енергетики оприлюднили графіки можливих щоденних відключень у Калуській громаді.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни