На Прикарпатті шведська компанія передала для переселенців 140 пральних машинок

Шведська компанія “Електролюкс” була однією із перших, яка через війну в Україні не залишилися осторонь людського горя і одразу запропонувала свою допомогу людям, котрі змушені були покинути свої домівки та шукати притулок у безпечних регіонах.

02 Квітня,
2022,
17:30
Прикарпаття

Переглядів: 209


До допомоги було залучено шведських працівників.

Зокрема, для потреб людей було передано 140 пральних машин.

Голова обласної військової адміністрації Світлана Онищук передала побутову техніку головам райдержадміністрацій та територіальних громад області, на території яких проживають найбільше вимушено переміщених осіб, інформують “Вікна” з посиланням на сайт Івано-Франківської ОВА.

«Із перших днів війни Прикарпаття активно почало приймати тисячі вимушених переселенців. В області було створено Координаційний штаб, основним завданням якого стала допомога людям у пошуку житла, харчування та речей першої необхідності, — повідомила Світлана Онищук. — На сьогодні ми вже прийняли понад 119 тисяч українців із різних областей нашої держави».

Варто додати, що на початку березня обласна військова адміністрація звернулася до меценатів із проханням надати необхідну техніку. Приємно, що шведська компанія «Електролюкс» оперативно відгукнулася та передала 140 пральних машин. До організації надання такої значної допомоги було залучено багато працівників компанії «Електролюкс» як за кордоном, так і в Івано-Франківську.

«Ми пишаємося, що в нашій області працює такий соціально відповідальний іноземний інвестор — шведська компанія «Електролюкс», яка в мирний час здійснює виробництво в області, створює робочі місця, а в час біди проявляє найкращі людські чесноти, людяність, доброту», — наголосила керівниця області.

Висловлюємо безмежну вдячність керівникам, засновникам компанії «Електролюкс», директору з обслуговування і сервісу в Центрально-Східній Європі в «Електролюкс» — пану Олександру Кузику, який організовував надання допомоги, а також колективу заводу «Електролюкс» в Івано-Франківську, який забезпечить технічне підключення та встановлення всіх пральних машин у центрах в області, де зараз проживають люди, які постраждали від російських окупантів.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни