На Прикарпатті ремонтують ще три мости

За повідомленням Служби автомобільних доріг у Івано-Франківській області, на трасі національного значення Н-09 “Мукачево – Львів” місцева компанія “ПБС”, в межах експлуатаційного утримання, ремонтує два мости. 30 Жовтня, 2022, 12:30 Прикарпаття Переглядів: 591 На дорозі Р-84 “Бібрка – Калуш – Бурштин” триває ремонт мосту через річку Сівку

Першим мостом траса перетинає річку Прут. Хоча точна локація традиційно не називається, але з високою ймовірністю можна припустити, що міст знаходиться у селі Микуличин Надвірнянського району, пише Павло Авдокушин,“Інфраструктурний оглядач”.

Також поряд ремонтується ще один міст через притоку Прута на тій же трасі.

Як видно з оприлюднених Службою світлин, перший міст нещодавно асфальтувався у рамках ремонту дороги Н-09, який проводився протягом 2020-2021 років. Тому проїзну частину мосту ремонт не зачіпив. Але тут відновили тротуарні блоки, бар’єрне та перильне огородження. Також проведено розчищення підмостового русла – робота, яку на гірських річках треба проводити регулярно через те, що кожна післядощова повінь наносить з гір багато сміття, яке традиційно збирається під мостами. Зазначені роботи майже завершені.

На другому мості роботи лише розпочалися. Тут передбачено відновлення прогонової будови та берегових відкрилків і розширення тротуарів.

Також САД повідомляє, що на дорозі Р-84 “Бібрка – Калуш – Бурштин” триває ремонт мосту через річку Сівка. На ньому також встановлюються нові тротуарні блоки, влаштовується перильне та бар’єрне огородження. Р-84 – це регіональна дорога, яка наприкінці осені 2021 року була створена з кількох територіальних доріг.

Закрема, до її складу увійшли дороги Т-14-25, Т-14-19 та дорога Т-09-10, яку постійні глядачі мого каналу пам’ятають з огляду на добудову одного з найстарійших мостів-довгобудів Прикарпаття у селі Сівка-Войнилівська. Доречі, мапи Гуглу про цю зміну досі не знають.

Про локацію цього мосту теж не повідомляється, але він, ймовірно, розташований у Калуші або поблизу цього міста.

У Ворохті завершують ремонт мосту через Прут, який був призупинений через велику війну. Відремонтована ділянка дороги Р-20 від Тлумача до Озерян.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни