На Прикарпатті провели в останню путь поета та державного діяча Дмитра Павличка

Сьогодні молитовно на місце вічного спочинку провели Героя України, видатного поета, громадського і державного діяча, нашого земляка Дмитра Павличка 01 Лютого, 2023, 16:55 Калуш Переглядів: 49 Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Про це повідомила голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук, інформують “Вікна”

«Його пам’ятатимуть як одного із учасників державотворення нашої країни. Дмитро Павличко був одним із авторів Декларації про державний суверенітет України й організаторів Народного руху України. Наш земляк прославився і своєю видатною поезією. Він є автором слів пісні “Два кольори”, яка стала народною і протягом десятиріч продовжує об’єднувати українців всіх поколінь. Дмитро Павличко був талановитим перекладачем. Саме завдяки його зусиллям з’явилося повне зібрання творів Шекспіра»

Світлана Онищук висловила щирі співчуття від імені Президента України Володимира Зеленського та від себе особисто дружині пані Богдані та дочці Роксолані.

«Смерть поета – це болісна втрата для України. Наша країна втратила великого патріота і генія нашого народу. Кожен українець пам’ятатиме його наполегливу боротьбу за українську незалежність та багатогранний творчий доробок. Вічна і світла пам’ять Герою України Дмитрові Павличку!»

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни