На Прикарпатті прокуратура вимагає конфіскувати землі у громадян росії

Органи прокуратури Івано-Франківської області встановили численні факти набуття громадянами російської федерації права власності на земельні ділянки сільськогосподарського призначення, які не відчужені відповідно до вимог законодавства України. 14 Березня, 2023, 17:53 Прикарпаття Переглядів: 445 Ілюстроване фото. Прокурор звернувся з позовом до суду про конфіскацію земельних ділянок Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Для захисту інтересів держави прокурори повертають землі у судовому порядку, інформує прокуратура Івано-Франківської області.

Зокрема, встановлено, що росіянин успадкував земельну ділянку площею 1,5 га в Рогатинській територіальній громаді та не відчужив її упродовж року.

У зв’язку з цим прокурор звернувся з позовом до суду про конфіскацію земельних ділянок.

Наразі суд відкрив провадження у справі. Робота на даному напрямі триває, запевняє обласна прокуратура

Довідка. Згідно з Конституцією України, земля є основним національним багатством та об’єктом права власності Українського народу.
Відповідно до ст. 81 Земельного кодексу України, землі сільськогосподарського призначення, прийняті у спадщину іноземними громадянами, а також особами без громадянства, протягом року підлягають відчуженню.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни