На Прикарпатті проживають близько 147 тисяч переселенців

15 прикарпатських територіальних громад отримають 2000 гігієнічних наборів для сімей внутрішньо переміщених осіб.  Гуманітарну допомогу надали громадам, які прихистили найбільше переселенців.  25 Жовтня, 2022, 18:30 Прикарпаття Переглядів: 158

15 прикарпатських територіальних громад отримають 2000 гігієнічних наборів для сімей внутрішньо переміщених осіб. Гуманітарну допомогу надали громадам, які прихистили найбільше переселенців, повідомляють “Вікна” з посиланням на Івано-Франківську обласну державну адміністрацію.

«Обласна військова адміністрація, безпосередньо працюючи із міжнародними донорами, вивчає потреби ВПО, які проживають у кожній територіальній громаді. Ми враховуємо потреби не тільки тих переселенців, які проживають у тимчасових житлових приміщеннях комунальної і державної форми власності, але й тих, які проживають у приватному секторі. Звичайно, що особливу увагу ми приділяємо малозабезпеченим, багатодітним сім’ям або сім’ям, які виховують діток з інвалідністю», — розповіла заступниця голови ОДА Людмила Сірко. 

Посадовиця зауважила, що територіальні громади отримали необхідні гігієнічні набори, відповідно до кількості внутрішньо переміщених людей, які проживають на їх території. Вона переконана, що це дуже потрібна допомога. На сьогодні в області проживають близько 147 тисяч переселенців, тому гуманітарні пакунки прикарпатські громади  отримуватимуть й надалі. 

Людмила Сірко, представники Міжнародної організації з міграції ООН та територіальних громад обговорили питання щодо необхідності забезпечення внутрішньо переміщених людей обігрівачами, генераторами та продуктами харчування.  Також йшлося й про поточні ремонти у центрах тимчасового проживання ВПО.

«Міжнародні благодійні організації активно допомагають зібрати необхідну допомогу для переселенців, потребу яких ми вивчаємо. Завдяки нашій подальшій плідній співпраці з іноземними партнерами внутрішньо переміщені люди будуть забезпечені усім необхідним. Висловлюємо щирі слова вдячності благодійним організаціям, які допомагають переселенцям у нелегкий час», – наголосила Людмила Сірко.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни