На Прикарпатті працівник поліції організував схему незаконного виїзду за кордон військовозобов’язаного

Кримінал На Прикарпатті працівник поліції організував схему незаконного виїзду за кордон військовозобов’язаного 25 Лютого 2023
Підробили документи про інвалідність дитини, щоб військовозобов’язаний міг виїхати за кордон – на Прикарпатті викрили організатора схеми.
За процесуального керівництва Івано-Франківської обласної прокуратури повідомлено про підозру поліцейському в організації незаконного переправлення за кордон осіб призовного віку та незаконне зберігання вогнепальної зброї і боєприпасів та ( ч.3 ст. 332, ч. 1 ст. 263КК України).

За даними слідства, працівник одного із районних відділів поліції організував схему незаконного виїзду за межі України чоловіка на підставі фіктивних документів про інвалідність його дитини. У вересні 2022 року зловмисник з корисливих мотивів спільно з іншими особами – службовцями райдержадміністрації та лікувального закладу, виготовили медичний висновок про захворювання 5-річної доньки військовозобов’язаного, а також видали довідку про отримання допомоги у зв’язку з інвалідністю. За цими “документами” чоловік отримав право перетнути кордон.
Вартість «послуги», за попередніми даними, становила 5 500 доларів США.
В ході обшуків за місцем проживання підозрюваного вилучено незареєстровану зброю та боєприпаси, а також бланки підроблених документів.
Наразі встановлюються особи, причетні до протиправної діяльності.
Заходи з викриття проводили працівники ТУ ДБР у м. Львові спільно з Департаментом внутрішньої безпеки Нацполіції України, за процесуального керівництва обласної прокуратури.

Івано-Франківська обласна прокуратура

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни