На Прикарпатті попрощалися з 27-річним солдатом Степаном Візінським

28 січня у селі Ясенів-Пільний попрощалися та провели в останню дорогу Захисника Степана Візінського, який віддав найцінніше — своє життя — за свободу і незалежність нашої Держави. 29 Січня, 2023, 14:30 Прикарпаття Переглядів: 595 Степан Візінський загинув 22 січня біля населеного пункту Кузьмине Луганської області Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Провести мужнього сина України прийшли його односельці, священнослужителі, військовослужбовці, керівництво громади, побратими, друзі, найближчі та найрідніші люди.

“Сьогодні сумуємо і плачемо усі, бо втратили хороброго та мужнього воїна. Наш Захисник Степан показав нам приклад справжнього патріота, приклад хоробрості і відваги, він чесно і до кінця виконував свій обов’язок воїна і громадянина, віддавши своє безцінне життя за вільне майбутнє у Незалежній, Богом благословенній Україні”, — йдеться в повідомленні Городенківської громади.

Солдат Степан Візінський загинув 22 січня 2023 року під час виконання бойового завдання, захищаючи волю і незалежність України у війні з російськими окупантами, під час ворожого мінометного обстрілу, біля населеного пункту Кузьмине Луганської області, отримавши поранення, не сумісні з життям.

Він поклав життя, захищаючи рідну землю від російських окупаційних військ.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни