На Прикарпатті поліція перевірила лікарку, телефон якої поширювали у фейках про усиновлення

Працівники ювенальної превенції поліції Івано-Франківщини спільно зі службою у справах дітей та медиками перевірили умови проживання діток, яких доправили на Прикарпаття з регіонів, де наразі проходять активні бойові дії.

14 Березня,
2022,
17:30
Прикарпаття

Переглядів: 246


100 дітей із чотирьох інтернатів Харкова розмістили у дитячому санаторії Ворохти

11 березня до дитячого санаторію, що у Ворохті, з Харківської області прибули діти віком від народження до 15-ти років. Їх привезли з чотирьох дитячих закладів Харківщини у супроводі працівників цих установ. Дітям створені належні умови перебування, їх забезпечено усім необхідним відповідно до віку, а саме: харчуванням, одягом, засобами догляду. Діток обстежили медики і їм надано подальший супровід, інформують “Вікна” з посиланням на сектор комунікації поліції у Івано-Франківській області.

У поліції додатково повідомили: у соціальних мережах шириться інформація щодо кількості дітей, які прибули на Прикарпаття, та про те, що цих дітей віддають на усиновлення. Поліцейські Івано-Франківщини наголошують, що така інформація не відповідає дійсності та є фейковою, оскільки умови усиновлення дітей у воєнний час не спрощували і не змінювали.

Поліція перевірила лікарку, телефон якої вказували у фейковій інформації про усиновлення дітей із Харківщини. З нею провели розмову. Окрім того, департамент охорони здоров’я обласної військової адміністрації перевірить, звідки у неї доступ до конфіденційної інформації.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни