На Прикарпатті поховають прах бійця “Азову” Тараса Лавріва, який загинув у квітні

Ще в квітні йшлося про те, що на передовій загинув директор Долинської дитячої художньої школи, музикант гурту “Залізний Хрест” Тарас Лаврів. 28 Жовтня, 2022, 10:30 Прикарпаття Переглядів: 1197 Крім дружини, в героя залишилися мама, брат і дві донечки. Вічна слава Герою!

Тарас Лаврів був мешканцем Долини, де активно займався пропагуванням здорового способу життя, спорту та займався вихованням молоді у патріотичному дусі. На війні мав позивний “Джура”.

Загинув Тарас Лаврів в російсько-українській війні 10 квітня 2022 року внаслідок вогнепального поранення. Йому було 32 роки. Крім дружини, в героя залишилися мама, брат і дві донечки.

Пошуки тіла Тараса Лавріва тривали понад пів року. 18 жовтня дружина загиблого Юлія Лаврів повідомила про те, що впізнала тіло коханого за татуюваннями, які сама зробила.

25 жовтня в крематорії у Києві відбулася кремація останків загиблого воїна, повідомив на Facebook-сторінці голова Долинської громади Іван Дирів.

Як стало відомо, чин похорону відбудеться в суботу, 29 жовтня, о 12:00.

“Початок з Довбуша 2а/21, потім до церкви “серця Ісуса і Марії” (Левицького), цвинтар”, — повідомила дружина.

Тарас Лаврів очолював Долинську дитячу художню школу, був гітаристом гурту “Залізний Хрест” та засновником Школи бойового гопака імені Івана Богуна в Долині.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни