На Прикарпатті почали монтувати дитячі майданчики: де саме та скільки

На цей час у селі Креховичі функціонує 3 дитячі майданчики, однак, як зауважує голова Брошнів-Осадської селищної ради Тарас Манорик, від місцевих жителів надходили звернення про те, що потрібно їх більше.

Про це повідомила пресслужба Брошнів-Осадської ТГ, передає Фіртка.

Таким чином, буквально минулого тижня у селі почали монтувати ще два. Один з них в урочищі Вівчарник поруч з амбулаторією загальної практики сімейної медицини, а другий – в урочищі Шляхта.

На кожному майданчику встановлено по п’ять елементів, і ще додатково будуть турніки.

На облаштуванні дитячих майданчиків працювали комунальники КП «ЖЕК» Брошнів-Осадської селищної ради, а також допомагали небайдужі жителі села, які допомагали закопувати навколо територій гумові шини.

Зауважимо, що у вказаному населеному пункті проживає приблизно 2350 громадян, серед яких 161 – діти шкільного віку, і, мабуть, у середньому ще 50 осіб – дошкільнята. Тож відповідно облаштовані місця для їх активного відпочинку – потрібні.

Як зауважує селищний голова Тарас Манорик, вартість елементів двох дитячих майданчиків обійшлась для бюджету громади у 100 тис. грн, але наші діти, незважаючи на воєнний стан, не повинні бути обмеженими в дитинстві. Тож голова громади висловлює щиру подяку всім платникам податків нашої громади, бо виключно завдяки їхнім старанням діти отримали прекрасний подарунок.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни