На Прикарпатті підбили підсумки Національного мультипредметного тесту-2023. ВІДЕО

Новини На Прикарпатті підбили підсумки Національного мультипредметного тесту-2023. ВІДЕО Вчора

Директор Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти Богдан Томенчук розповів про підсумки незалежного тестування 2023 року на пресбрифінгу в обласній військовій адміністрації.

Зауважувалося, що національний мультипредметний тест на абсолютний результат у 200 балів склав 201 учасник (за результатами основної та додаткової сесій).

Під час основної сесії 62 дітей отримали 200 балів з української мови, 54 – з математики, 18 – з англійської мови, 14 – з історії України, 6 – з біології та 2 – з фізики.

Загалом, на основну сесію національного мультипредметного тесту на Івано-Франківщині зареєструвались 11677 учасників. Ще 352 – взяли участь у додатковій сесії, яка завершилась 24 липня. Тестування здійснювалося у 26 закладах освіти. Майже 500 педагогів було залучено до основної сесії.

3 серпня цього року розпочинається додаткова сесія вступних випробувань для тих, хто має намір здобути магістерський рівень вищої освіти. До речі, на основну сесію зареєструвались понад 4200 бажаючих. Докладніше у відео:

Івано-Франківська ОДА

 Підписуйтесь на нас у Facebook, Тelegram та Instagram, щоб отримувати перевірені й оперативні новини.

 

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни