На Прикарпатті оновили графіки погодинних вимкнень електропостачання

АТ “Прикарпаттяобленерго” продовжує підготовку до осінньо-зимового періоду. Зокрема, з 1 жовтня почнуть діяти оновлені графіки погодинних вимкнень, розподілені на 6 черг. Проте енергетики запевняють: графіки будуть застосовані лише за потреби. 06 Вересня, 2023, 11:30 Прикарпаття Переглядів: 1996 Ілюстративне фото. Якщо не буде ракетних ударів по критичній інфраструктурі, зима пройде без вимкнень. Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Графіки можливих вимкнень розробляють кожного року, але застосовують їх винятково за потреби. Прикладом став минулий рік, коли внаслідок обстрілів критичної інфраструктури в енергосистемі України виник дефіцит, через що довелося вимикати електропостачання. Якщо росія не завдаватиме ракетних ударів, зима пройде без вимкнень, інформують “Вікна” з посиланням на “Прикарпаттяобленерго”.

“Оприлюднення наших графіків означає лише готовність до їхнього застосування. Вони будуть застосовані винятково за потреби, якщо така настане. Зараз графіки розміщені для того, аби проінформувати людей про їхню чергу”, — розповів директор з управління активами Олег Сеник.

Олег Сеник також додає, що поділ на 6 черг полегшує їхнє застосування та дозволяє точніше підібрати групу до величини обмежень (у разі введення такої НЕК “Укренерго”).

Дізнатися свою чергу можна на сайті “Прикарпаттяобленерго” (головна сторінка графіки аварійних вимкнень) або за посиланням. Для цього потрібно ввести номер особового рахунку або свою адресу. Отримати інформацію про номер черги можна також у Viber-боті: головне меню відсутнє світло черга вимкнень.

“Прикарпаттяобленерго” рекомендує не зволікати та дізнатися свою чергу вже сьогодні, адже в разі введення графіків сайт може бути перевантаженим та не працювати.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни