На Прикарпатті майора судили за виключення 16 офіцерів запасу з військового обліку

Коломийський міськрайонний суд Івано-Франківської області визнав винним у недбалому ставленні до військової служби майора Андрія Фелісєєва, який безпідставно виключав офіцерів запасу з військового обліку. За вчинене суд призначив військовому дрібний штраф — 2465 грн. 14 Вересня, 2023, 11:30 Прикарпаття Переглядів: 3 Ілюстроване фото. Посадовця звинуватили у недбалому ставленні до військової служби Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

За вчинене суд призначив військовому дрібний штраф — 2465 грн.

Як вказано у постанові суду, яку винесли у серпні 2023 року, майор Андрія Фелісєєва працював на посаді начальника відділення офіцерів запасу і кадрів одного з військкоматів, інформує Zaxid.net.

Після початку повномасштабної війни він безпідставно виключив з військового обліку 16 офіцерів запасу з подальшим правом для них виїздити за кордон. Офіцери запасу були виключені з військового обліку без оформлення та затвердження 16 Регіональною ВЛК свідоцтв про хворобу за станом здоров’я.

Андрій Фелісєєв подав заяву, у якій визнав свою провину. Посадовця звинуватили у недбалому ставленні до військової служби.

Майор Андрій Фелісєєв зателефонував у редакцію та заявив, що вчинив ці порушення не умисно. Вказані у постанові виключення офіцерів запасу були здійснені у перші місяці повномасштабного вторгнення, у цей період майор не був ознайомлений з особливостями законодавства, які діють у період воєнного стану.

Справу розглянув суд, який визнав майора винним у вчиненні адмінправопорушення, та призначив покарання у вигляді 2465 гривень штрафу.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни