На Прикарпатті ліцеї замовили однаковий автобус з різницею в 110 тис. гривень

Яблуницький ліцей в Івано-Франківській області замовив у ТОВ «Люмікар» шкільний автобус за 2,85 млн гривень. У той же час аналогічні автобуси в області два інші ліцеї купили майже на 110 тис. гривень дешевше. 22 Березня, 2023, 13:45 Прикарпаття Переглядів: 445 Ілюстроване фото. Технічна специфікація на всіх трьох закупівлях повторювалась слово в слово Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Про це стало відомо з сайту публічних закупівель Prozorro, інформують “Наші гроші”.

У лютому одразу три навчальні заклади Івано-Франківської області оголосили відкриті тоги з особливостями задля придбання шкільних автобусів.

Коломийські ліцеї №4 імені Сергія Лисенка та №9 очікувану вартість замовлення оцінили в 2,75 млн гривень. А от Яблуницький ліцей Поляницької сільської ради встановив верхній ціновий поріг на порядок вище — 2,9 млн гривень. При цьому характеристики бажаного транспорту навчальні заклади виклали не просто схожими, а ідентичними. Технічна специфікація на всіх трьох закупівлях повторювалась слово в слово.

Ліцеям був потрібен автобус на мінімум 28 пасажирських місць, з механічною коробкою передач, моторесурсом двигуна не менше 500 тис. км та встановленим кондиціонером. Крім того, майбутній підрядник мав забезпечити замовника оригінальними запчастинами — масляними, паливними, повітряними фільтрами та ін. — на весь гарантійний термін експлуатації. А це 100 тис. км пробігу.

На всі три закупівлі прийшов один і той самий постачальник  – ТОВ «Люмікар», з одним з найпопулярніших шкільних автобусів Ataman 093S2 виробництва АТ «Черкаський автобус». От тільки для коломийських ліцеїв автобус коштував по 2,74 млн гривень. А Яблунівському ліцею доведеться заплатити 2,85 млн гривень.

Наразі закупівлею Яблунівського ліцею зацікавилось Управління Західного офісу Держаудитслужби в Івано-Франківській області. Однак конкретні причини початку моніторингу наразі невідомі.

ТОВ «Люмікар» засноване у 2019-му році. Єдиним власником та керівником товариства є Олексій Генін. Згідно з інформацією аналітичного порталу Clarity-project.info, компанія підписала 45 договорів на 327,4 млн гривень.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни