На Прикарпатті дозволили продаж алкоголю

4 квітня Івано-Франківська обласна державна адміністрація — обласна військова адміністрація видала наказ «Про наказ про встановлення обмежень щодо торгівлі алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі, на території Івано-Франківської області». 06 Квітня, 2022, 13:10 Прикарпаття Переглядів: 2688 Ілюстроване фото. Для деяких категорій покупців є обмеження

Згідно з документом, заборонено роздрібну торгівлю алкогольними напоями (крім пива) на території Прикарпаття з “16.00 год. поточної доби до 12.00 год. наступної доби починаючи з 04.04.2022 до прийняття окремого рішення”, інформують “Вікна”.

“Встановити, що торгівля алкогольними напоями і речовинами, виробленими на спиртовій основі на території Івано-Франківської області дозволена з 12.00 год. до 16.00 год за винятком продажу таких товарів військовослужбовцям та іншим особам, одягненим у військову форму одягу, однострій та формений одяг”, — зазначено у документі.

Попередній наказ обласної військової адміністрації, яким було запроваджено обмеження на продаж алкоголю від 27 лютого (зі змінами), втратив чинність. Нагадаємо, тоді на території Івано-Франківської області заборонили продавати алкоголь до закінчення воєнного стану. Згодом, всередині березня, заборону пом’якшили і дозволили продавати пиво.

Аналогічну заборону було запроваджено і в інших областях і містах України. Проте впродовж останнього тижня такі обмеження почали скасовувати чи пом’якшувати. Зараз продаж алкоголю дозволений в Києві, на Черкащині, Одещині, Закарпатті тощо. А у Львові, наприклад, дозволили продавати лише пиво і сухе вино. 

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни