На Прикарпатті до 10 років ув’язнення засуджено чоловіка за вбивство військовослужбовця

Тоді, в нічний час, між чоловіками виникла суперечка, яка переросла у бійку. Під час конфлікту 40-річний чоловік ножем наніс удар військовослужбовцю у грудну клітку, поранивши серце. 20 Червня, 2023, 18:30 Прикарпаття Переглядів: 367 Йому призначено покарання – 10 років позбавлення волі. Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Надвірнянської окружної прокуратури суд визнав місцевого жителя винуватим в умисному вбивстві військовослужбовця ( ч.1 ст. 115 КК України), повідомляють “Вікна” з посиланням на Івано-Франківську обласну прокуратуру.

Йому призначено покарання – 10 років позбавлення волі. В суді доведено, що в жовтні 2021 року в місті Надвірна засуджений позбавив життя 25-річного учасника АТО. Тоді, в нічний час, між чоловіками виникла суперечка, яка переросла у бійку. Під час конфлікту 40-річний чоловік ножем наніс удар військовослужбовцю у грудну клітку, поранивши серце. Через декілька годин потерпілий від отриманих травм помер у лікарні. Вирок суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни