На Прикарпатті авіатори провели турнір з кросфіту: жоден учасник не зійшов з дистанції

Спорт — це одна із складових виконання бойового завдання. Якщо боєць не може витримувати фізичні навантаження, то він не зможе виконати й бойові задачі, які на нього покладені. 17 Жовтня, 2022, 12:30 Прикарпаття Переглядів: 34 Найкращими виявилися авіаційні інженери – перемогу здобула команда авіаційної ТЕЧ.

Захід був приурочений до Дня захисників і захисниць України. Всі учасники вшанували пам’ять загиблих захисників хвилиною мовчання. У спортивному заході взяли участь майже десяток команд, які представляли окремі підрозділи, повідомляють “Вікна” з посиланням на Повітряне командування “Захід”.

Програма змагання складалася з трьох комплексів вправ з кросфіту: підйом штанги до грудей, поштовхи, ривки, стрибки та інші вправи з цього виду спорту.

Вправи виконувалися військовими максимально інтенсивно, в режимі «нон-стоп», з перервами лише на кілька хвилин. Проте жоден з учасників не зійшов з дистанції.

Після проведення змагань відбулося визначення найсильніших і найбільш витривалих спортсменів, а також нагородження найкращих.

Найкращими виявилися авіаційні інженери: перемогу здобула команда авіаційної технічно-авіаційної частини.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни