На Прикарпатті 35 поранених військових і цивільних прооперують американські лікарі

В рамках міжнародної медичної місії в обласній клінічній лікарні працюють вісім хірургів та чотири медсестри. 29 Березня, 2023, 16:30 Прикарпаття Переглядів: 206 Більшість пацієнтів вже перенесли багато операцій. Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

За словами президента місії Пітера Адамсона, в Україні вони вперше,  а всього на рахунку Face the Future 50 місій по всьому світу. Їхні хірурги оперували в Ірані, Іраку та в Афганістані. Але, кажуть, навіть там не бачили таких важких травм, інформують “Вікна” з посиланням на пресслужбу КНП ОКЛ Івано-Франківської обласної ради.

Одразу в трьох операційних найважчі пацієнти – цивільні та військові. Як пояснює пластична хірургиня з Нью-Йорка Ірина Каранець, так домовилися попередньо, аби ще встигли побачити, як приживається імплант та як поводить себе тіло після реконструктивної зміни.

Більшість цих пацієнтів дотепер вже перенесли десятки операцій та сподіваються на допомогу лікарів зі США. Серед них і Тетяна Пшенична, яка потерпіла від мінного вибуху на власному подвір’ї невеличкого села поблизу Ізюму, що на Харківщині.

“До нас прилетіло десять, – каже жінка. – Одна з них розірвалася за п’ять метрів від мене. Не маю зубів, десен, не можу їсти. Сподіваюся на допомогу цієї місії…”.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни