На Полтавщині ДБР імітувало вбивство, щоб врятувати підприємця

На Полтавщині ДБР імітувало вбивство, щоб врятувати підприємця

Фото: ГБР ДБР провело імітацію вбивства задля запобігання вбивства реального

Чиновник одного з районів Полтавщини довгий час конфліктував із підприємцем. Аби втихомирити опонента, чиновник почав шукати кілера, який зміг би виконати “замовлення”.

  Державне бюро розслідувань запобігло вбивству підприємця з Полтавщини на замовлення місцевого чиновника. Про це повідомляє прес-служба ДБР.   “Співробітники ДБР встановили, що планується вбивство підприємця з Полтавської області, для чого йде активний пошук виконавців із кримінального середовища. Аби врятувати життя чоловіку і викрити організатора, почалася багатоетапна спецоперація з використанням технічних та агентурних можливостей бюро”, – йдеться у повідомленні.   Життя бізнесмена замовник вбивства оцінив у $5000.   “За попередньою інформацією, місцевий чиновник одного з районів Полтавщини тривалий час конфліктував із підприємцем. Зрештою, щоб утихомирити опонента, чиновник вирішив вчинити радикально і почав шукати кілера, який зміг би виконати “замовлення”. Гроші за вбивство замовник планував передати двома частинами. Заставу передав ще у грудні 2022 року, а решту обіцяв вже після того, як переконається у роботі кілера й отримає фотографії з убитим чоловіком”, – повідомляють у ДБР.   Співробітники бюро імітували вбивство, і чиновник отримав фотографії із “трупом”, і навіть деякі особисті речі потерпілого.   Замовнику вбивства повідомлено про підозру у закінченому замаху на умисне вбивство, вчиненому на замовлення. Йому загрожує покарання у вигляді довічного позбавлення волі.   Встановлюються інші ймовірні співучасники злочину, а підозрюваному обирають запобіжний захід.  

      Раніше повідомлялося, що кілер із РФ скоїв замовне вбивство у Києві.   Замовне вбивство екс-чоловіка: жителька Волині не хотіла платити кредит  

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни