На площі Героїв у Калуші можна пройти швидкий тест на гепатит, виміряти рівень цукру і вакцинуватися

У рамках Європейського тижня імунізації у Калуській громаді сьогодні, 12 травня, триває виїзна акція «День здоров’я», започаткована державною установою «Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ». 12 Травня, 2023, 14:00 Калуш Переглядів: 251 «День здоров’я» триватиме на площі Героїв до 16.00. Фото: Наталія Лівшиц Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Захід, який розпочався о 12.00, триває за підтримки проєкту «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я. В спеціально обладнаному автобусі жителі громади зможуть безкоштовно зробити швидкі тести на СOVID-19, гепатит, скринінг на туберкульоз та ВІЛ/СНІД, виміряти рівень цукру в крові та інші, інформують «Вікна».

Для всіх охочих проведять безкоштовну вакцинацію від COVID-19. Також є змога проконсультуватись із сімейним лікарем Центру первинної медико-санітарної допомоги.

Обстеження проводять фахівці благодійного фонду «Захід Шанс», Калуського міського центру первинної медико-соціальної допомоги у співпраці з державною установою «Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ».

«День здоров’я» триватиме на площі Героїв до 16.00.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни