На передовій загинув 56-річний калушанин Ігор Панасенко

Для 56-річного Ігоря Панасенка оборона нашої держави стала справою життя, його покликанням. Калушанин добровільно став на захист України ще в 2019 році, уклавши контракт на військову службу. 21 Березня, 2023, 11:07 Калуш Переглядів: 975 Ігор Панасенко загинув 17 березня під час ведення бою з російськими окупантами на Донеччині Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Старший солдат Ігор Панасенко служив за контрактом з 2019 року. Під час війни був навідником мотопіхотного батальйону однієї з військових частин ЗСУ.

Сьогодні стало відомо, що Ігор Панасенко загинув 17 березня під час ведення бою з військовими формуваннями російського окупанта на Донеччині. Наш захисник з честю виконав обов’язок щодо захисту своєї держави і до останнього подиху залишився вірним присязі, українському народу та Україні.

“І сьогодні наша уся громада у невимовній скорботі низько схиляє голови, вшановуючи полеглого Героя. Висловлюємо співчуття родині Ігоря Панасенка, всім близьким йому людям у цьому непоправному горі. Слава Героєві та вічна пам’ять вірному захисникові України!” — йдеться в співчутті від мені Калуської громади.

20 березня стало відомо, що на передовій загинули калушани 53-річний сержант Марат Дадабаєв та 35-річний старший сержант Олег Конопада.

Вічна пам’ять Героям і співчуття рідним!

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни