На окупованій Херсонщині громадян змушують брати паспорти РФ, погрожуючи депорацією – Новини України

На окупованій Херсонщині громадян змушують брати паспорти РФ, погрожуючи депорацією - Новини України

Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Російські окупанти посилили тиск на місцеве населення Херсонської області. Загарбники загрожують мешканцям депортацією у разі відмови від паспорта. Про це пише Facebook-сторінка Генерального штабу ЗСУ.

– Російські загарбники продовжують чинити тиск на місцеве населення на тимчасово захоплених територіях Херсонської області, зокрема Генічеського району. Так, загрожуючи депортацією, окупанти змушують громадян України отримувати російські паспорти, – зазначили у штабі.

Крім того, останнім часом ворог також посилив контррозвідувальні заходи у регіоні. На дорогах побільшало блокпостів, які проводять ретельні перевірки транспортних засобів, документів. Особлива увага приділяється вмісту телефонів.

Також українські військові розповіли, що до окремих населених пунктів Каховського району Херсонської області прибула жива сила супротивника. За даними Генштабу, загарбники розміщуються не лише у вільні будинки, а й заселяються у будинку, де мешкають мирні жителі. Громадянам, що обурюються, загрожують виселенням.

Тим часом авіація Сил оборони за добу завдала 6 ударів по районах зосередження особового складу та військової техніки супротивника. За цю добу нашими захисниками було знищено 21 крилату ракету та 7 ворожих розвідувальних БПЛА різного типу. Підрозділи ракетних військ та артилерії вразили район зосередження озброєння та військової техніки, склад боєприпасів, 3 артилерійські підрозділи на вогневій позиції, зенітно-ракетний комплекс, 7 радіоелектронних станцій боротьби та радіолокаційну станцію окупантів.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни