На Одещині море перетворюється на сміттєзвалище та кладовище тварин

На Одещині прикордонники фіксують наслідки російського екоциду, за їхніми словами море “перетворюється на сміттєзвалище та кладовище тварин”. 11 Червня, 2023, 13:30 Україна Переглядів: 320 У морі плавають побутові речі, а також мертві тварини. Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

За даними прикордонників, у морі плавають будинки, меблі, побутова техніка, автомобілі. Також починається мор риб, інформують “Вікна” з посиланням на сайт “УП”.

ДПСУ наголосили, що вода несе міни та боєприпаси та просять людей бути обережними.

Передісторія:

  • У ніч на 6 червня 2023 року російські окупанти підірвали Каховську гідроелектростанцію, зруйнувавши машинну залу і греблю, станцію неможливо відновити. Зміління Каховського водосховища загрожує безпеці ЗАЕС.
  • Підрив Каховської ГЕС спричинив екологічну катастрофу. Вода з водосховища почала затоплювати міста й села, почалася евакуація. Внаслідок підриву дамби Каховської ГЕС почалися проблеми з подачею води в Кривому Розі, Марганці та Нікополі.
  • Володимир Зеленський наголосив, що створена росіянами катастрофа на Каховській ГЕС не зупинить Україну у деокупації власних територій і не збільшила шанси окупантів залишитись на цій землі.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни